Botičky

3 položek celkem
Botičky krajkové
200 Kč
Kód: 65
Botky růžové
200 Kč
Kód: 4648
Botičky Attipas Rainbow Green
400 Kč
Kód: 4151

5_plusov_cz_1400660958

 

TABULKA VELIKOSTÍ BOTIČEK ATTIPAS:

  tabulka_velikosti_1403693815

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

O Attipas
Chodidla novorozenců nejsou tvořena kostmi, ale jemnou a elastickou chrupavčitou tkání, kterou nezaznamenáte ani na rentgenu. Jakákoli deformace této chrupavky pak může negativně ovlivnit celý pohybový systém dítěte. Proto je velmi důležité, aby noha dítěte měla maximálně přirozený vývoj a nic ji nebránilo v pohybu. Pevná pata a silná podrážka nejsou vhodné pro děti do tří let. Obuv Attipas je extrémně měkká, flexibilní a kopíruje tvar nohy dítěte s cílem usnadnit přirozený vývoj dětských nohou.3_kruzhochka_3_1403790592

Úlohou Attipas je kvalitně pomáhat a podporovat přirozenou chůzi.

Attipas je chytrá obuv. Aby se noha dítěte správně vyvíjela, potřebuje mít dostatek prostoru i pro pohyb prstů. Botičky pro miminka, kojence či batolata tento pohyb umožňují díky své rozšířené špičce.
V průběhu jednoho dne udělá dítě více než 18 000 kroků, proto by jeho boty měly být maximálně lehké a neměly by být pro nohu zátěží.
Jako naboso. Vědci z celého světa prokázali, že chůze a běh naboso má kladný vliv na celý organismus. V botičkách Attipas se Vaše děti budou cítit jako naboso.5_bodov_rozovie_f_1403793315

Komfort. Měkká podrážka, která neklouže.Prodyšnost. Prodyšná podrážka, díky které dětská noha může dýchat a nezapařuje se.Zdraví. Volná špička podporuje správný stereotyp chůze a nebrání krevnímu oběhu dětské nožky. Obuv byla vyvíjena špičkovými designéry, v úzké spolupráci s dětskými lékaři a ortopedy.Bezpečnost. Speciálně vyvinutá technologie výroby obuvi bez použití lepidla, toxických látek a formaldehydu.Lehkost a flexibilita. Podrážka je ze silikonu a ponožka z bavlny. Tento jednoduchý materiál dělá obuv velice lehkou a pružnou.Snadná údržba. Obuv je pratelná v pračce (program pro ruční praní).
 

 

 

TABULKA VELIKOSTÍ BOTIČEK INCH BLUE:


Velikost Věk Délka v cm Velikost obuvi
S - malé 0-6 měsíců 10,5 0-2 UK 17-18 EU
M - střední 6-12 měsíců 12 2-3,5 UK 19-20 EU
L - velké 12-18 měsíců 14 3,5-5 UK 20-22 EU
XL - extra 18-24 měsíců 15,5 5-6,5 UK 22-23 EU
dětské malé 2-3 roky 17 6,5-8 UK 24-25 EU
dětské střední 3-4 roky 18,5 8-10 UK 25-27 EU


Poznámka: u velikosti "dětské malé" a "dětské střední" je cena botiček o 30 Kč vyšší než u ostatních velikostí. Tato skutečnost bude zohledněna až při konečné fakturaci manuálně.

Doporučení při koupi dětských bot:

Nahlédněte do naší kolekce celokožených dětských bot a botiček INCH BLUE vyrobených z nejjemnější rukavičkářské kůže. Anglická firma INCH BLUE vyrábí botky pro naše nejmenší s důrazem na kvalitu, zdravotní nezávadnost a se smyslem pro osobitý design. Viděli jste už někde tak krásně měkké dětské boty, které umožňují nožkám našich nejmenších zdravě růst a přitom jsou krásným a osobitým doplňkem jejich oblečení?

Dětské boty Inch Blue jsou navrženy s ohledem na maximální pohodlí pro malá, rozvíjející se chodidla. Jsou vyrobeny výhradně z měkké, přírodní kůže, která umožňuje cirkulaci vzduchu kolem chodidel.Tato obuv není určena pouze pro novorozence a batolata, ale také pro větší děti do 4let; ideální pro použití jako domácí dětské boty nebo boty do školky.

 

Popis celokožených dětských bot Inch Blue:

Botky mají poddajnou neklouzavou podrážku. Jemná gumička je zapracována do kůže zapracovaná gumička přes kotník neškrtí a drží botu bezpečně na noze. Ekologické materiály a netoxická barviva jsou bezpečná i pro kojence.  Tato obuv je doporučována pro miminka jako nejlepší věc po bosých nohách. Dětské boty Inch Blue udržují nožičky v teple, předchází odřeninám a nezpůsobuje otlaky.

 

Péče o dětské botičky:

celokožené botičky INCH BLUE jsou určeny pro interiérové použití, vhodné také do kočárku nebo do auta. Botičky otíráme navlhčeným hadříkem. Pokud obuv vyžaduje důkladnější vyčištění, lze botičky vyprat (do 40°C).

 

Výrobky Inch Blue - botičky jsou vyrobeny ve Velké Británii. Botičky doporučuje lékařka Christina Redfearn M.E.A.Ch MCSRx, specialistka v oboru orthopedie a reflexologie.