dětské bible

5 položek celkem
Bible ke křtu
230 Kč
Kód: 4630
Kufříková Bible s modlitbami pro děti Kód: 4444
Bible - Moje první Bible
240 Kč
Kód: 4631
Dětská Bible - čti a poznávej
450 Kč
Kód: 4216
youcat pro deti
450 Kč

Katolický katechismus pro děti a rodiče. Přehledný souhrn nauky o víře a morálce katolické církve přizpůsobený malým dětem. Neúnavně se ptejte a mluvte spolu o své víře!...

Kód: 485

Dětské bible, první Bible pro děti

Vhodný dárek při křtu je právě dětská bible. V této sekci najdete výběr krásných biblí s kreslenými obrázky pro nejmenší děti i pro větší děti.

 

Dětská bible

 

Knížka je dárek jeden z nejhezčích a Bible v sobě skrývá víc než jen pár svázaných stran plných příběhů. Vybrat správnou první Bibli není složité, pokud máte možnost jich několik prolistovat, začíst se do textu (často překladu z angličtiny či jiného jazyka), prohlédnout si v klidu ilustrace. My jsme to udělali za Vás a přinášíme Vám nabídku těch, které jsou z našeho pohledu zdařilými Biblemi pro nejmenší děti.

Dětská bible

U dětí cca do 3 let volíme raději tvrdé strany, leporela v lákavém designu (budete se divit jak často si pak samy budou pro takovou knihu sahat ve své knihovničce!). Ty zvídavější děti, které milují předčítání rodičů a společné listování a rády se ptají, uspokojíte více delšími příběhy a krásnými obrázky s vysvětlením souvislostí. Oboje nabízíme v naší sekci věnované dětským Biblím coby krásnému dárku ke křtinám, narození miminka nebo prvnímu svatému přijímání!

Kromě Bible můžete koupit i dřevěné hračky: Noemova archa atp.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení