dětské bible

4 položek celkem
Bible ke křtu
230 Kč
Kód: 4630
Kufříková Bible s modlitbami pro děti Kód: 4444
Bible - Moje první Bible
240 Kč
Kód: 4631
youcat pro deti
450 Kč

Katolický katechismus pro děti a rodiče. Přehledný souhrn nauky o víře a morálce katolické církve přizpůsobený malým dětem. Neúnavně se ptejte a mluvte spolu o své víře!...

Kód: 485

Dětské bible, první Bible pro děti

Vhodný dárek při křtu je právě dětská bible. V této sekci najdete výběr krásných biblí s kreslenými obrázky pro nejmenší děti i pro větší děti.

 

Dětská bible

 

Knížka je dárek jeden z nejhezčích a Bible v sobě skrývá víc než jen pár svázaných stran plných příběhů. Vybrat správnou první Bibli není složité, pokud máte možnost jich několik prolistovat, začíst se do textu (často překladu z angličtiny či jiného jazyka), prohlédnout si v klidu ilustrace. My jsme to udělali za Vás a přinášíme Vám nabídku těch, které jsou z našeho pohledu zdařilými Biblemi pro nejmenší děti.

Dětská bible

U dětí cca do 3 let volíme raději tvrdé strany, leporela v lákavém designu (budete se divit jak často si pak samy budou pro takovou knihu sahat ve své knihovničce!). Ty zvídavější děti, které milují předčítání rodičů a společné listování a rády se ptají, uspokojíte více delšími příběhy a krásnými obrázky s vysvětlením souvislostí. Oboje nabízíme v naší sekci věnované dětským Biblím coby krásnému dárku ke křtinám, narození miminka nebo prvnímu svatému přijímání!

Kromě Bible můžete koupit i dřevěné hračky: Noemova archa atp.