O nás

Věnujte se svým dětem, neběhejte po obchodech, to nejlepší pro Vaše nejmenší jsme našli za Vás.

uvod_spani

Hračky pro nejmenší


www.primabambino.cz
je  internetový obchod s hračkami pro nejmenší. PrimaBambino prodává prověřené a smysly dítěte rozvíjející hračky, dětské zboží a potřeby  pro Vaše miminko. Kvalitní testované / atestované dětské zboží  značek jako Taf Toys, exkluzivní kolekce dětského oblečení na křtiny a jiné slavnostní dny.
Nedělejte kompromisy, když jde o Vaše děti! Potěšte dárkem od nás, inspiraci najdete na
www.primabambino.cz. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem.

 

 

Nová kolekce oblečení na KŘTINY!

01002

Čekají Vaše miminko KŘTINY, vítání občánků, rodinná oslava nebo jiná slavnostní událost? Pro tyto příležitosti jsme pro Vás www.primabambino.cz připravili KOLEKCI EXKLUZIVNÍHO OBLEČENÍ PRO MIMINKA. Kolekce je ušita z těch nejkvalitnějších materiálů, tak aby bylo oblečení pro miminko maximálně pohodlné a přesto aby svým slavnostním vzhledem odlišilo výjimečné dny od těch všedních.

 

DÁRKY pro ty, které máte nejradši!

hr_mazlik-mys

Na www.primabambino .cz  je pro Vás připraveno testované dětské zboží a hračky pro radost nejmenších dětí, dárek pro děti, mazlík pro miminko.  Chrastící a jemné na dotek, rozvíjející fantazii a motorické dovednosti každého miminka. Vámi obdarované miminko může být šťastné právě s hračkami od prvotřídních výrobců jako například: Lamaze, Sassy, Fehn, Taf Toys, Tiny Love, TodCom, Tommee Tippee, Medvídek Pú.  S atestovanými hračkami pro nejmenší děti budete spokojeni i Vy.

Miminko i dítě úsměvem ocení nové hračky pro nejmenší.